| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog să nu râdeţi de mine sau să mă insultaţi. Acum puţin timp o fată mi-a trimis o cerere de prietenie pe Facebook şi am acceptat-o. De când i-am acceptat cererea de prietenie, la fiecare poză adăugată reacţionează cu ador, ba chiar a comentat la o poză „De când te aştept". E clar că fetei îi place de mine. Vouă vi se pare normal ca o fată să fie aşa de insistentă? Mai ales că nu mă cunoaşte? Voi ce credeţi despre fetele de acest gen. Eu zic că nu sunt serioase şi că vor ceva doar de moment.

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Sunt cam trei variante:
- Ori s-a indragostit de tine pe bune si e o tipa extrovertita.
- Ori face totul la misto si nu prea ii pasa daca pare o ciudata
-Ori e imatura si e genul care place orice baiat i se pare ei mai "dragut" si procedeaza cu toti la fel.
Eu i-as scrie sa vad care e treaba.

| Aztecul a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Salut.
Să ştii că am intrat să vorbesc cu ea. A vorbit cu mine de parcă ne cunoşteam de ceva timp. A fost puţin cam exagerată din punctul meu de vedere. Adică după câteva vorbe cu ea deja îmi trimite poze amuzante, printre care şi din acelea mai vulgare să le zic aşa. Pe mine nu m-a deranjat acest lucru, dar de la prima conversaţie mi se pare prea exagerată. Până la urmă i-am zis dacă are plăcerea să ne întâlnim în realitate şi a zis că da.
Acum să vedem ce va ieşi din treaba asta.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Aztecul):

Pare ca nu e tocmai genul tau tipul de fata tupeista. E clar ca a inceput cu stangul laughing
Da, vedeti in timp big grin Succes ^^

4 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna,nu rade nimeni. big grin Sfatul meu,este ca desi te place,intentiile nu se pot descoperi, pentru ca doar nu comunicati prin telepatie. Poti incepe sa vorbesti cu ea la telefon.Este in zona de tine? Cel mai bine este sa vorbiti,sa ii vezi su tu reactia,temperamentul,cum rade,cum vorbeste, cat de atenta este la tine.Si sa iti faci o parere despre caracterul ei.Nu ai de unde stii,matusa mea s-a casatorit cu unchiul meu prin mediul online,un site de comunicare prin web. Poti sa imi dai pagina de Facebook a ta si a ei,daca nu exagerez? Multumesc, toate bune! Raspuns castigator? big grin

| DorelExpertu a răspuns:

Daca te atrage si pe tine, ai putea incerca ceva.
Dar personal ma cam sperie tipele de acest gen, e ciudat, acum ce e drept nici eu nu am fost atras de ele in acele momente.
Dar repet, daca si tu o placi, profita.