| Triade441 a întrebat:

Salut, TPU!

Va rog vreau sa ma ajutati cu o problema, Am 13 ani si copii si sunt gras, am 83 kg sad, si este nasol, copii rad de mine mereu mi-au dat si porecla. Va daog ajutati-ma sa slabesc cum pentru ajunge macar la 60 de kg, ce trebuie sa fac sa mananc stiti voi, dau funda!

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cum naiba sa ai copii la 13 ani?

| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Oamenii sunt rai, nu baga in seama lucru asta!
Mergi la medic, spune i sa te ajute sa îți faci un regim alimentar. Trebuie sa ai ambiție și totul o sa se rezolve. Depinde și de metabolismul tau! Spor la slăbit și nu baga răutățile oamenilor in seama!