| HrubanGustav a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata fenomene straniii?

Răspuns Câştigător
| Roseonlight a răspuns:

Da.Ceva ce nu am sa uit niciodata..stiu ca suna ciudat si nu as avea de ce sa mint. Poti sa alegi sa nu ma crezi. Aveam un fel de pix mai special care era in penar, care era pe gundul gentii care era sub o banca din vestiar, un vestiar in care cica au facut unii nu stiu ce invocare si se zica ca daca stai singur sau in 2 persoane pe intuneric se intampla ceva.Asa ca am incercat de mai multe ori si in majoritatea cazurilor se tranteau bancile pe acolo asa ca am zis. poate de la curent sau ceva.Dar apoi am lasat o tipa singura acolo si a inceput sa tipe si a zis ca s-a auzit ca si cum ar fi fost ceva aruncat in cealalta parte a salii.M-am dus sa verific si era pixul ala special, apoi am verificat si in geanta sa vad daca e o coincidenta si mai e un pix exact la fel si nu mai era acolo. Fata nu avea cum sa il gasesca in geanta pe intuneric in 30 de secunde si nici nu avea de unde sa stie ca o sa il recunosc(avea si niste semne pe care le facisem eu pe el). Povestire haotica stiu, intelegi ce potihappy

7 răspunsuri:
| CristinaCrisy a răspuns:

Da. bunica mea nu era acasa asa ca m am dus cu bff ul meu la ea sa dau la caini si m am gandit sa ii arat casa. ( nu am stricat sau facut nimic. Doar am spus asta e dormitorul etc) si când am ajuns in bucătărie bunica mea tine o poza cu soacra ei care a murit cu mult timp in urma. Si i am spus uite ea era stabunica mea sad si in momentul acela am auzit ca ma striga cu vocea sorei mele pe nume. doar eu am auzit cand m a strigat. :-s

| Axys a răspuns:

Buna da mi a intamplat la vasta de 17 ani happy sincer nu zic asa ca sa impresionez bine o apovestesc
mai pe curt
eram afara cu o pritena de amea cea mibuna din cartier ne plimbam cu bicicletele si cum mergem noi pe trotuar de o data vad o fata inbracata in ros din cap pana in picoare si intrebarea mea a fost tu o vezi pe fata asta cu ros toat o intrebasem pe pritena mea si pietena mea nu o vedea pur si simplu zicea c anul vede dar eu cu bicicleta trecusem prin fata aia frumoasa dar cand m-am intors sa o vad semanala fata izbitor cu mine ..sera roscata eu la varsta aia de 17 ni nu aveam parul roscat dar fata mea zambit si a disparut am stat o luna e zile si m-am gandit ce o fi c ama vsusem
pe mine ciudat.

| Carmen100 a răspuns:

Mda...Ieri am vazut un om cu gluga pr cap si mainile in buzunar ca mergea pe lac, pe apa si mi-am mutat privirea, iar cand m-am uitat din nou pe lac nu mai era nimeni. Ce'i drept stau cam prost cu vederea dar m'a cam speriat chestia asta, mai ales ca eram singura pe strada.

| HrubanGustav explică (pentru Carmen100):

Era Dynamo

| Carmen100 a răspuns (pentru HrubanGustav):

Te referi la magicianul acela de pe national geografic...parca, nu?

| DaimlerAG a răspuns:

Nu.Nici nu vreau sa trec vreodata prin asa ceva.Eu sunt de parere ca aceste lucruri li se intampla doar oamenilor fara credinta in Dumnezeu.