| anonim_4396 a întrebat:

Voi începe liceul și stau cu gândul la o chestie.
Deși am doar 1h de sport pe săptămână, eu nu pot face acea "rostogolire" la gimnastică.Sau statul în cap sau ce mai cer ei acolo.
Ce aș putea face? adică ar trebui să mă înțeleagă profesorul, nu neapărat că nu pot.Dar sunt mare ca și persoană ( 1, 86 si 79kg ) și consider că nu sunt acrobat la circ laughing
Așadar, credeți că m-ar înțelege profesorul? E și aiurea faptul că mulți vor râde că nu fac asta, dar sincer decât să pățesc ceva, prefer să nu fac.
Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Parerea mea e sa iti iei scutire daca nu ai chef sa faci exercitiile date de profesor. Eu stiam ca la un moment dat se da proba cu exercitii de genul. Deci... mai bine iei scutire decat nota 4 la proba.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am fost niciodata la mai mult de 2 ore de sport pe semestru, chiar daca nu intelege, tot iti incheie media.