| PBFANMichaelScofield a întrebat:

Salut TPU! Vorbesc cu o fata de un bun timp pe Instagram si faza este ca am ajuns in punctul in care incep sa cred ca ma place.EU i-am dat primul mesaj si i-am zis ca mi-ar placea sa o cunosc si asa am ajuns sa vb si sa ne cunoastem pe parcursul a 4-5 luni. Astazi am intrebat o ce face si ea mi-a zis ca a venit de afara.Am mai vb ce am mai vb si imi spune ca pleaca iar afara ca o asteapta nu stiu ce baiat. Acum sincer eu nu mai stiu ce sa cred.De fiecare data cand vb imi trimitea inimioare pupici si aprecieri, ba chiar m-a bagat si la close friends.M-a linistit faptul ca l a numit baiat si nu iubit ca daca ar fi spus iubit direct block i as fi dat. Am implicat sentimente si chiar imi doresc sa o invit pe afara doar ca mi e frica sa nu ma refuze.

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

De ce nu o întrebi tu ce simte pentru tine? Cum te vede?
Nu de alta, dar este o pierdere de timp pentru amândoi.
Asa dacă sunteți doar prieteni momentan, nu are obligații și poate să aibă relație.
Bănuiesc ca băiatul cu care iese poate sa fie și doar un prieten, deci sa nu gândim atât de departe.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Legat de frica de refuz, nu riști, nu câștigi.
De cât sa te minți legat de " ma place? Nu ma place" mai bine ii spui direct și știi de o treaba, mai ales dacă nici ea nu este tupeista și așteaptă primul pas de la tine

| PBFANMichaelScofield explică (pentru Alexia999997777777777777):

Mersi pentru sfaturi. Voi propune sa ne vedem si ii voi spune ce simt. REVIN cu update uri si poate ma mai ajuti cu cate un sfat ceva happy

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru PBFANMichaelScofield):

Cu plăcere!
Sigur

| PBFANMichaelScofield explică (pentru Alexia999997777777777777):

Mic update.I-am propus sa iesim pe afara dar mi-a spus ca e putin ocupata ca vrea sa plece luni in Bulgaria si are de rezolvat niste treburi. Sta 1 sapt acolo si voi reveni curand cu noi update uri

| PBFANMichaelScofield explică (pentru Alexia999997777777777777):

NU mai conteaza acum. AM aflat ca si a facut iubit... si cel mai dureros este ca de cum m-am sculat mi am adus aminte de ce am visat(sarut cu o necunoscuta in vis) si am cautat pe internet informatii afland ulterior ca nu e semn bun.MA doare ft tare faptul ca de atata timp vorbesc cu ea si astazi dupa o discutie mai lunga si asa imi spune ca si a facut relatie si isi mai cere si scuze...
Mentionez ca si a pus o data pe insta in bio 29 mai adica pe bune de atunci e impreuna cu ala? SI eu ce am fost? O amagire? Nu mai suport, sunt cu moralul la pamant si nu stiu ce sa mai fac.
TE ROG AJUTA MA