| xxzzx a întrebat:

Buna TPU.

Vreau sa imi cumpar un iPhone 2G la mana a doua.
Costa 500 RON.
Nu stiu cum sa fac cu internetul pentru el, eu in casa nu am wireless. Ce aplicatii trebuie sa imi iau pentru iPhone ca sa imi mearga netul? Am auzit si ceva gen sa imi cumpar cartela cu internet inclus.Cat costa acea cartela?
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Cel mai bun internet la o cartela este Orange. Dc? pentru ca ei au net nelimitat, poti sati activezi o optiune cu net sau faci ce este mai usor iti activezi netu cadou, ai net cadou timp de o " saptamana " si acea saptamana a trecut de mult am net cadou de 4 luni, nelimitat, chiar daca nu ai minute si esti in perioada de gratie tot ai net. Mi se pare cea mai avantajoasa chestie la Orange. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| xxzzx explică:

Si cam cat costa o cartela ca asta?

| Blablabla0012 a răspuns (pentru xxzzx):

Pai 30 de lei cartela de 5 euro