| mihai4000 a întrebat:

vreau sa intrebare o fata daca pot merge si eu de revelion cu grupul ei, dar nu prea stiu cum pentru ca mi-e jena sa zic:pot veni si eu?, va rog, dau funda!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea s-o inviti sa faca revelionul cu tine si va spune ca nu poate ca are programat si-i zici aa ce faci cu cine si asa poate te cheama si pe tine.

| Intruder19 a răspuns:

Daca te intelegi bine cu fata respectiva, aplica metoda diplomatica. Adu in discutiile voastre subiectul revelion si plange-te ca nu stii unde sa faci revelionul sau cu cine, intreab-o si pe ea unde face si poate te invita si pe tine.

| mihai4000 explică (pentru Intruder19):

Da, dar ca si baiat e jenant sa zici nu am cu cine sa merg

| neutrino a răspuns:

De revelion mergi numai acolo unde esti invitat.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Spune-i cu incredere ca ai vrea si tu sa mergi sa mergi cu grupul ei de revelion si o intrebi unde face revelionul si poate te invita