| Maryo1o1 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati, vreau sa fac niste versuri de rap despre viata mea, ma pricep la rime si versuri dar cand vine vorba despre mine si despre trairile mele ma blochez. Ajutati-ma, dau funda, vot plus tot respectul meu celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu am fi putut sa te ajutam la rime dar la trairile tale cam greu sa stim noi ce e in capul tau

| Maryo1o1 explică (pentru suntserios):

Pai de aia am zis sa lasati un id ca sa va povestesc tot si sa ma ajutati. Nu neaparat la rime e ok daca imi ziceti si o idee o parere, ceva care m-ar putea ajuta.