| Paul_Moise_1991 a întrebat:

Vreau sa va urez intai sarbatori fericite! Am o problema si deja nu o mai suport.De vreo 3 saptamani pc-ul meu a luat-o razna.La download viteza normala de 1, 2 mb/s dureaza doar vreo 5 minute dupa aia se tot schimba si brusc trec de la 1, 2kb/s la 1mb/s.Asta e doar una o extractie a jocului metin 2 Nr care are doar 830 de MB a durat 1 ora si la toate extractile e asa.Am instalat azi un counter strike 1.6 classic am stat 25 de minute.Ieri m-am enervat asa tare si am reinstalat windowsul dar problema persista in continuare.Ce sa fac ca pana acum nu am avut problema asta si sunt pe cale sa zbor pc pe geam!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E problema furnizorului de internet asa se intampla la orice om cu netul.

| Cobra56289 a răspuns:

Reformatează pc poate fi și de la un virus. Sau dacă nu merge problema e de la net și trebuie sa iți suni la furnizorul de cablu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Paul_Moise_1991 explică (pentru Cobra56289):

Ieri am reinstalat windowsul...Cel mai tare ma deranjeaza ca stau cate 1 ora sa-mi dezarhiveze si sa-mi instaleze un joc de nici un GB.