| mihai4000 a întrebat:

vreau si eu sa-mi spuneti cum ar trebui sa merg ca sa atrag fetele ca asa face si un prieten care copie mersul unui om celebru(am uitat cum il cheama), ziceti-mi cam ce mi s-ar potrivi eu sunt asa: blond cu ochi albastrii, ten alb, am 15 ani, am 1, 75, si am putini muschi,

8 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Increderea in sine e totul. Atitudinea vine din interior, nu din exterior.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi cracanat poate functioneaza

| pietrean a răspuns:

De ce trebuie sa te prefaci? De ce trebuie sa fii altcineva si nu tu?
Mergi asa cum te simti tu in largul tau.Respecta acele reguli nescrise,in care se spune ca trebuie sa mergi drept,necocosat,lejer, nerepezit, sa nu arunci pocioarele in toate partile, ca si cum ai fi dezaxat.
Mersul, nu se poate "recomanda" in functie de cum arati.Mergi cum te simti tu mai bine in pielea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi intr-un Ferrari.

| Blamely a răspuns:

Mergi omule normal, pe două picioare. De ce trebuie să te prefaci că eşti un papiţoi care merge de parcă ar avea un morcov în fund?
Nu mersul unui băiat impresionează fetele. Mai bine încearcă să înveţi să vorbeşti cu o fată, decât să încerci să înveţi inutilităţi ca astea.

| BoomBoomPow a răspuns:

Blond cu ochi albastrii, inalt si inca nu ai atras nici o fata?

| mihai4000 explică (pentru BoomBoomPow):

Da-mi niste idei te rog

| Florinel28 a răspuns:

Haha poate chestia asta cum pasitul tine la pustioaice cinestie.
Uite daca tot ai intrebat de mers pe starda priveste aici:
https://www.youtube.com/watch?v=69VsAEafSgM
Ruleazal de la minutul 0:25 pana pe la 1 min