| Nudamnume a întrebat:

Salut tuturor,am o intrebare:am visat ca am fost impuscat de tatal unui prieten,deci ce inseamna asta, si se poate adeverii? Am auzit ca da..deci?

Răspuns Câştigător
| dragos502 a răspuns:

NU se poate adeveri! S-ar putea sa-ti fie frica de el si de aceea mintea ta a generat acea situatie dar in nici un caz nu se poate adeveri!

5 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Nu! stai linistit, a fost doar un vis urat. de ce crezi in lucruri din astea?!
cine ti-a zis ca "da" a facut o gluma. chill!

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Nu,stai calm.
Totul e doar un vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un vis.
Stai calm, nu o să mori laughing

| AkaneHanda a răspuns:

Astea sunt doar vise. Nu se poate adeverii. La vise lucreaza doar incostientul. Probabil ca te-ai gandit tu la ceva inainte de culcare. Eu ce vad pe zi, visez noaptea in alte posturi.

| eusuntsori a răspuns:

Cand visezi ca mori iti moare moartea.happy