| Goggler77 a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o intrebare pentru voi, imi place de o fata, mii colega de clasa si nu stiu cum sa-i zic ca o plac pentru ca eu o plac si vorbim tot timpul (pe skype, in clasa) si ne privim,ne jucam, etc. Si aici vine intrebarea vreau sa-i zic ca o iubesc sau ca vreau sa fiu cu ea. Prima intrebare ce sa-i zic, ce intrebare sa-i pun. 2 Unde sa-i zic pe skype sau pe mess sau in realitate cand mergem acasa sau cand si unde? 3 Cum sa-i zic cu niste flori sau asa pur si simplu sau un mic cadou sau cum. 4 Sa-i zic eu ca o plac sau ca vreau sa fiu cu ea sau sa astept ea sa faca primul pas? As fi foarte happy daca mi-ati raspunde la aceste intrebari daca se poate in detaliu pentru ca vreau sa aflu tot si sa primesc ca raspuns un "da" nu un "nu", si la cel mai bun raspuns dau funda+vot. Astept raspunsurile voastre si mersi foarte mult. big grin

Răspuns Câştigător
| CuteCurly a răspuns:

Pai, evident face to face, iai un lantisor dragut si spune-i ca o placi, undeva unde sunteti numai voi doi. Sper sa fiti impreuna. Succes!

| Goggler77 explică (pentru CuteCurly):

CAm ce lantisor sa-i iau, daca va zice "da" va fi un fel de ralitie la distanta pentru ca locuim departe unul de altul si.

| cristyblondu a răspuns (pentru CuteCurly):

Si daca ea nu il place da bani pe lantisor si iese in minuslaughing) nu asa se face pustiule tongue.ia-o frate in parc pe o banca si spune-i cu tupeu ca o placi.te pui cu ea pe banca te apropi de ea din ce in ce mai mult o aburesti si u cu niste vorbe dulci si incerci sa o saruti si atunci vezi raspunsul daca da sau nutongue

20 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

Zii totul in fata!
Cumparai un buchet de trandafiri, si poti sai dai un inel)) cit de simplu!
Si fii sincer cu ea! bafta!:*

| Azµre a răspuns:

Lasă netul, fața în față trebuie să îi spui ce simți pentru ea.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Spune-o în realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă mediul virtual, mergi pe mediul real.
Comunici faţă în faţă, e mai interesant.
Te pup!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Am citit atatea intrebari incat am uitat raspunsul! mai bine punem o muzica; http://www.youtube.com/watch?v=_S75TWr9jYs

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Pai fai cadouri si o sa isi dea ea seama ca o placi parerea mea happy

| Spex188 a răspuns:

Daca era fata desteapta, isi dadea seama si singura.

| amalia025 a răspuns:

Nu evita si spune-i ca o placi cat mai repede. Te sfatuiesc sa ii spui ca o placi si vrei sa fiti impreuna intr-un loc dragut. Cuparai si un cadou dragut, ceva finut : un parfum, un lantisor, o bratara. Succes!

| Goggler77 explică:

CuteCurly mai da-mi informatie terog pentru ca vreau sa stiu mai multe si mai ales ca esti o fata

| CuteCurly a răspuns (pentru Goggler77):

Fetele sunt diferite. Au gusturi diferite. Eu atata iti spun : Du-te si spune-i ce simti pentru ea, daca tu vrei sa-i iei un lantisor, sau chiar un buchet de flori, vezi tu ce-i iei, spune-i in fata ce ai de spus apoi asteapta sa vezi ce spune. happy

| Goggler77 explică:

Cine ma poate adauga la skype pentru a imi da mai multe detalii daca doriti va rog frumos id-ul meu este:

bmw.bmw70

Mersi foarte mult.

| Goggler77 explică:

Dar cum sa fie ceva de genul:
-salut
-salut cf?
-bine tu?
-bine
-vreau sa-ti spun ceva
-da ce spune
-eu...
-da
-te plac si vreau sa fiu cu tine
-mmm...
-da sau nu?

| CuteCurly a răspuns (pentru Goggler77):

Vei vedea tu cum o sa fie, trebuie sa-ti faci curaj.

| Goggler77 explică:

Ok chiar iti multumesc CuteCurly m-ai ajutat foarte mult, mersi big grin

| amalyaaaa a răspuns:

Pai in primul rand ai putea sa pui o prietena de a iei sa o intrebe daca simte ceva pentru tine.
In al doilea rand poti sa-i spui chiar u ca de la un timp ai inceput sa simti ceva pentru ea. Ai putea sa-i spui cand iesiti de la scoala sau intr-o pauza cand sunteti singuri. Daca vrei ai putea sa-i duci un trandafir si cand sunteti singuri il dai si poti sa-i spui ceva de genu: o floare pentru alta floare sau cum vrei u. Si invit-o tu la un suc. Fa totul cu calm si fara emotii ca altfel o sa para ca esti obsedat de ea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Yo_Geony_1994 a răspuns:

Sincer sa fiu poate ar trebui sa stai de vorba cu ea si sa ii exprimi sentimentele tale sincere, si daca si ea simte la fel iti va acorda o sansa... dar altfel nu pre ai sanse. Iar daca esti un baiat mai timid arati ca iti place de ea, facandui cadouri, si declaratii de dragoste... in caaz ca asta nu are efect apeleaza la prima idee, vorbiti amandoi si va iesi bine! SUCCES

| DJeeP a răspuns:

Eu iti zic sa ii duci o cana plina cu **** asa ai 100% sanse sa fii cu ea eu iti urez SUCCES!

| DJeeP a răspuns:

Eu iti zic sa ii duci o cana plina cu **** asa ai sanse 100% sa fii cu ea eu iti urez SUCCES!