| Kenny_Lukes_1997 a întrebat:

Salut un om care nu-i sanatos la cap mi-a facut niste probleme...am fost la o scoala si cica am spart acolo am rupt polistiren dar nimic nu-i adevarat....si omu acela s-a dus la scoala noastra si acuma dirigu vrea sa ne scada nota la purtare si directorul vrea sa ne faca dosar

Răspuns Câştigător
| popageorgianaalexandragabriela a răspuns:

Daca omul nu este sanatos la cap asta nu inseamna ca si tu nu esti sanatos la cap. oameni mai ales cei batrani in ziua de asta nu le convin nimic si isi bat joc de noi astia tineri. parerea mea este sa iei atitudine si sa te ridici in fata dirigului si sa spui ca nu este adevarat si nu lasa capul plecat daca iti spune sa nu mai vorbesti sau mai stiu eu ce tine-o tot pe ata si fa-ti dreaptate.succes.funda?