| MariusMarius96 a întrebat:

Salut, va cer o parere, cum as putea sa trec cu cateva sticlede alcool, pentru. ca eu in 2 saptamani plec in banchet, si am semnat proces verbal, ca nu este voie.Problema e ca as cheltui multi ban pe alcool si daca imi este confiscat ies in pierdere, vreo idee, orice, o modalitate.(stiti si voi ca fara ea nu e distractie)! funda

3 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Sunt multe metode da unde sa tine banchetu e cu intrare ceva wc are? da si tu niste deteli ceva sa vedem cum facem, sti ce zic?

| Tron a răspuns:

Ia alcool, amesteca-l cu Cola sau Pepsi si apoi spor la munca.Sau daca nu, bea-l si du-te cu el in stomac.Nimic nu se arunca, totul se transformawinking

| MariusMarius96 explică:

Pai merem cu autocaru si nu stiu exact, ne ducem la Sinaia si probabil la hotel.