| Angel_8045 a întrebat:

Salut,va place sau nu literatura SF?Argumentati raspunsurile.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, imi place foarte mult. Ca si scriitori: H.P. Lovecraft, Frank Herbert si Jules Verne. Prefer acest gen de literatura (si nu numai literatura, ci si filme) fiindca ma 'transporta' intr-un alt univers, unde orice este posibil si unde pot exista lucruri pe care nici macar nu ni le putem imagina. Ma fascineaza, pur si simplu si nu ma pot satura de acest tip de carti happy.

| Felix1985 a răspuns:

Imi place la nebunie si filmele la fel. Insa si documentarele ma atrag.

Toate ma fac sa visez departe, departe si ma rup de realitatea apasatoare si gri care ma inconjoara.

| BeAmazing a răspuns:

Mda, e frumoasalove struck sunt lucruri de ne crezut... si misterioase happy

| bobocel12 a răspuns:

Foarte mult!