| endofme a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ce substante se pot folosi pentru a amorti(anestezia) si a nu mai simti durerea (nu durere interna, ci din exterior, lovituri de ex). Nu stiu exact ce droguri/medicamente/bauturi au acest efect. Orice informatie este binevenita.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Omule.o tuica inainte de bataie crede-ma ca ajuta laughing
si 2 ). substante in adevaratul sens nu stiu ...si nici nu recomand!
in schimb stiu ca daca este sa pui pe piele gheata inainte de o lovitra.acea lovitara practic nu se mai simte!
. incarca trucul cu gheata. probabil ca o sa dea rezultate!