| endofme a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ce substante se pot folosi pentru a amorti(anestezia) si a nu mai simti durerea (nu durere interna, ci din exterior, lovituri de ex). Nu stiu exact ce droguri/medicamente/bauturi au acest efect. Orice informatie este binevenita

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ai probleme la cap Vrei droguri? Mai bine fa-te manga stai la pat 3 zile ca iti este rau si pe urma nu mai te doare nimic decat capul la care tu oricum ai probleme daca ceri droguri

| endofme explică:

Voiam de fapt sa ma omor, dar fara durere happy

| rubbzz a răspuns:

Vitamina C lichida e bunawinking