| alexalx1234 a întrebat:

Vi se pare normal ca o fata sa inceapa sa rada de mine si sa imi spuna in fata ca sunt prea urat pentru a fi iubit de vreo fata?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am patit si eu man,nu e civilizat,frumos,dar eu cred ca poti fi sincera si in alt mod,asta e cu ura, venin cand isi spune asa, e prea crud, dar nu uita ca in lipsa atractiei nu te va iubi vreuna e adevarat, banuiesc ca simti o ura nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Man fetele imprastie cu venin pentru ca iubesc. Asa isi exprima ele sentimentele laughing de ce sa simti urã?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate il iubeste, il are ca crush

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa simti urã?
ca daca esti respins des de sexul opus dezvolti o ura, frica e ceva emotional man

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nici chiar asa.
Respins inseamna sa te ignore total. Sau sa se fereasca de prezenta ta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Era de ajuns ca se arunca in bega cand ma vedea

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum serios,doare mult cand te respinge sexul opus, eu unu am renuntat la a ma intalni cu sexul opus de cativa ani, numai i vad rostul deloc, nu ma plac asta e, naste doar frustrari orice aproapiere de ele

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Man niciodatã, absolut NICIODATÃ sa nu iei drept ce-ti spune sexul opus. Ataca increderea in tine, daca te numeste "urât" si te simti afectat inseamna ca tu te consideri asa, nu ea pe tine.
Eu am fost numit si urât si in toate felurile n-ai idee am primit si vorbe ‘bune’ Dar pânã la urma conteazã /intentiile per total nu vorbele care ti le zice, alea nu inseamna nimic.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

La un moment dat pui STOP si mergi inainte e ok si asa

| Freya1 a răspuns:

Nu este normal.Acea persoana este lipsita de educatie si bun simt si nu inteleg de ce te invarti printre piti si fandosite...

| alexalx1234 explică (pentru Freya1):

Alea sunt peste tot si la fiecare pas. In veci nu am dat de o fata buna

| Freya1 a răspuns (pentru alexalx1234):

Mai sunt dar o sa le vezi cand nu te mai uiti la hainele lor scumpe, la extensiile din par, la cum chiulesc de la scoala sau cum se dau jos din bmw...

| alexalx1234 explică (pentru Freya1):

Crede-ma ca nu ma uit la astfel de fete, dar daca sunt peste tot cum sa nu le vezi?

| SkyPilot a răspuns:

Poate sa fi vrut sa te jigneasca. Poate i-ai facut ceva candva.
Dar mai este o posibilitate. Uneori fetele fac asta ca sa iti atraga atentia, fie pentru o relatie fie pentru ca vor sex. Mi s-a intamplat de cateva ori ca o colega sau alta sa imi spuna din senin ceva neplacut iar incercarea mea de a lamuri care este problema s-a incheiat in pat. Ar trebui sa discuti cu ea politicos si civilizat, sa ii spui ca tu apreciezi opinia ei si sa vezi ce vrea de fapt. Dar nu intrebi direct, urmaresti semnalele pe care le da.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Foarte normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o daca te considera urât, dezinteresant.De ce totusi vorbeste cu tine?

| Iunix a răspuns:

Dă-te şi tubcu glet pe față.
Spre deosebire de fete, băieții nu poartă măşti de machiaj.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Zi-i fufuzulei ca pentru bani s-ar **** si cu urati si nu mai vorbi cu ea. La astfel de femei nu merita nici macar sa te uiti pe strada.

| vjr1979 a răspuns:

Nu e normal, dar e util. Vei sti ce tip de fata sa eviti pe viitor...

| KorePandorica a răspuns:

Nu e normal. Fata respectivă nu te respectă și are o atitudine urâtă. Nu o băga în seamă, pentru modul în care se comportă ea e urâtă în exterior iar asta e mai dureros.

| Thisismetoday1 a răspuns:

Nu este normal dar nu o lasa sa te demoralizeze. Las-o in pace pana la urma degeaba e frumoasa (daca e frumoasa) daca e nesimtita.