| alexalx1234 a întrebat:

Vi se pare normal ca atunci cand vezi o fata pe care o cunosti cu prietenele ei si o saluti sa inceapa toate sa rada de tine? Nu inteleg ce e asa amuzant la asta. Asa de tampite au ajuns fetele de azi?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uneori fetele rad pentru ca se simt rusinate sau stanjenite, iar pentru atata lucru nu trebuie sa le considere tampite.
Acelasi lucrul il fac de altfel si baietii.

| Holiday a răspuns:

Pai chiar au de ce, si inca noi nici nu te-am vazut cum arati, doar vedem ce scrii...

| alexalx1234 explică (pentru Holiday):

Da sigur, e foarte normal sa fi luat la misto cand saluti pe cineva... Romania, n-ai ce sa ceri

| Nemessys a răspuns:

Majoritatea dintre ele, da, rad fara motiv sau din motive stupide. O sa rada si doar de simplta ta prezenta. Asa sunt adolescentele. Daca fetele de 20+ fac asa, e grava situatia la ele.

| alexalx1234 explică (pentru Nemessys):

Pai 20 de ani au

| Nemessys a răspuns (pentru alexalx1234):

Sunt imature.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ele fac mișto de tine pe ascuns și când te văd, și le mai bagi și în seamă, pentru că sunt mai multe, nu se abțin să nu râdă de tine.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Atat le duce capul. Generatie tampita

| Mrfear a răspuns:

Daca rad de tine (la modul rautacios) nu e. laughing. Acum daca faceau misto nu stiu, eu rad/zambesc uneori cand ma vad cu cineva cunoscut.

| alexalx1234 explică (pentru Mrfear):

Radeau ca ultimile proaste ca se auzea pe toata strada