| Ana 13 a întrebat:

happy Voi posta aceasta intrebare cu scopul ca ma veti putea ajuta.Deci, momentan ma aflu intr-o situatie dificila. Nu stiu ce sentimente port fata de colegul meu. In timpul scolii pur si simplu nu il suportam, ne certam aproape zilnic, dar de aproximativ o luna vorbim zi de zi pe mess, imi spune lucruri pe care cred ca nu ar trebui sa le stiu [despre familia lui si despre cum se simte el in acea familie] Cred ca a dobandit mare incredere in mine. Am inceput sa il plac, dar pe parcurs am aflat ca are prietena. Momentan el este in alt oras si acum cateva zile mi-a cerut un sfat spunandu-mi ca a auzit ca prietena sa a iesit in parc cu un alt tip. Eram nedumerita, nu stiam ce sa fac, mi-a cerut parerea. el avea de gand sa se desparta de aceasta, dar i-am spus ca poate e doar un zvon si ca nu trebuie sa strice relatia lor doar din cauza unor barfe. Pana la urma nu stiu ce a hotarat deoarece nu am mai vrut sa deschis subiectul. Nu stiu ce sa fac simt ca imi place de el dar in acelasi timp parca il urasc datorita faptului ca ma intreaba pe mine despre asta. Simt ca o face intentionat. Ce ar trebui sa fac?
Multumesc ca ati avut suficienta rabdare sa imi cititi "povestea" :*

6 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Lasa timpu sa treaca o sa vezi p parcurs c sentimene trezeste in tine!

| Mya a răspuns:

Nu stiu daca o face intentionat, ori chiar se simte in largul lui si tocmai fiindca ti-a facut atatea marturisiri, chiar si cele familiale, de ce nu ar fi discutat cu tine si despre relatia pe care o are? Ce ar trebui sa faci? Ce simti! Da-i de inteles ca il placi si vezi cum reactioneaza.

| bOse a răspuns:

Te intreaba asta pentru ca te considera cea mai buna prietena a lui.

| Rihanna a răspuns:

Stii treaba aia? cine se tachineaza se iubeste? poate e cazul vostru.eu zic sa vorbesti cu el. e sfatul pe care il dau mereu:comunicarea. spune'i ca il placi si vezi ce zice.nu o sa fie o tragedie daca iti va spune ca el te vede ca pe o prietena. dar gandeste'te cum ar fi daca ti'ar impartasi sentimentele love struck day dreaming

| 1112 a răspuns:

Eu cred ca te place si iti cere sfaturile pentru ca vede ca esti o pers de increderewinking...

eu zic sa ii zici ca il placi si vei afla daca si el te placewinking... "incercarea moarte n`are"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul joc social in care poti schimba moneda virtuala pe bani reali.
Este 100% GRATIS. Deschiderea unui cont iti ia 2 minute.
Poti fi proprietar de firma, politician sau militar.
Exista peste 20 de tipuri de companii de la restaurante la banci sau loterii.
Poti face bani cu propria revista indiferent de ce subiect abordezi.
Poti cumpara si vinde orice, inclusiv alti jucatori.
Invitat-ti prietenii si castiga impozite pe viata de la ei.
Iti ia cel mult o ora pe zi pentru a-ti gestiona afacerile. E simplu.
pentru inscrieri http://www.anno1777.com/index.php?i=31669