| Cjxhhffhh a întrebat:

Salut, vreau sa combin o fata și nu ma consider un băiat care arată bine fizic(fata) și sunt putin timid si mi-e frica sa ii trimit un mesaj sau sa vorbesc cu ea că după cum am spus nu cred că arat așa de bine

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Asta consideri tu, dar ceilalti poate te vad frumos. Deci ar trebui sa incerci.
Oricum daca e atat de,, proasta" incat sa te respinga din cauza fizicului, atunci las-o balta. happy Daca fata de care-ti place e mai desteapta si tu arati decent, bineinteles ca o sa-ti dea o sansa la o conversatie cu ea si o sa te judece dupa ce si cum ii scrii, nu dupa fizic.
Oricum, daca e de aia mai proasta, nu se uita la cum ii scrii, se uita la cum arati. Daca arati bine, te accepta si cu,, frumoas-o".

Sfat. nu scrie ca un analfabet, nu adauga,, :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand. Tu nu esti imaginea ta, tu nu esti cum arati sau ce detii. Daca te va place, sa te placa pentru ceea ce esti tu, nu pentru cum arati. De ce sa-ti fie frica? Ce crezi ca se va intampla? Da-i mesaj, vorbeste cu ea si dupa trage tu concluziile, nu-ti mai fa "filme" in cap degeaba.winking

| Cjxhhffhh explică:

Deci nu e chiar așa de important imaginea fizica?