| vnvrgvskjdv a întrebat:

Vreau sa merg la inot si as vrea sa slabesc putin in zona abdomenului si a soldurilor(acest sport vreau sa-l fac pentru o dezvoltare frumoasa).Imi recomandati niste creme sau pastile pentru slabit? Si o dieta, mai usoara pentru ca e in timpul scolii si nu vreau sa stau nemancata.De unde le pot lua, si cat ar costa respectivele produse de slabit? Ah, si abdomenele ajuta cu ceva? Multumesc. big grin

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu slabesti niciodata de unde vrei tu.
iti recomand pentru slabit thermo drine. testat de mine si recomandat la multa lume, e perfect pentru slabit si e si ieftin 30 ron cutia

| vnvrgvskjdv explică (pentru nesuferit):

Il pot gasi la farmacii? Sunt pastile sau ce? Si....ma pot afecta negativ?(am sub 18 ani). Scuze, stiu ca pun multe intrebari dar as vera sa stiu sigur pe ce dau banii, si din momen ce l-ai folosit pot afla mai multe detalii.Multumesc! :* big grin

| nesuferit a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Normal ca nu te pot afecta negativ, sunt pastile. il poti comanda de pe net de pe site-uri gen http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_id=418
eu de ex mi l-am cumparat din mall

| vnvrgvskjdv explică (pentru nesuferit):

Multumesc:! :*

| manuel19901005 a răspuns:

0761795073 te pot ajuta.