| Mariusica95 a întrebat:

Vreau sa stiu daca sunt singurul care nu are un ras, sa zic asa. Adica toti pe care ii cunosc rad subtire, eu nu pot sa rad asa zgomotos si subtire. este foarte iritant. Stiu ca nu exista solutii dar vream sa stiu daca sunt singurul?

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Vrei sa spui ca nu poti sa razi..adica pur si simplu nu razi cu hohote? sau? Din intrebarea ta nu se intelege foarte bine.
Nici eu nu rad cu hohote, si ma enerveaza la culme! Dar asta e.n-am ce sa fac. Oricum, e mai bine decat sa ai un ras super ciudat (cunosc astfel de persoane big grin ). Nu esti singurul, nu-ti fa grijiwinking

| Crash0 a răspuns:

Cum adica nu ai ras? nu am inteles nimic.straight face

| AtateaConditii a răspuns:

Razi mut asalaughing? Poi baietii nu prea rad, adica sa rada de-a binelea. Prefa-te si tu acolotongue.Nu cred ca esti singurul nici eu nu pot sa rad daca nu e ceva amuzant, ma prefactongue.