| x2gk9r a întrebat:

Salut! Vreau un sfat...
Ati patit vreodata ca cineva sa va faca poponar si sa zica mancami-ai?
Din greseala cand am intrat pe usa nu stiu cum i-am facut piedica din GRESEALA si s-a impiedicat si m-a facut "poponar"..desi nu sunt.
L-am ignorat fiindca nu avea rost sa îi dau importanta dar ma simt aiurea ca m-a injurat si colegu meu i-a zis "TACI MA".
Un sfat?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

ZI : Doamne iată-l cany știe ce vorbește!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la atat te ofensezi?
E prima data cand ai fost injurat?

| dullcat a răspuns:

Ignora aceste intamplari.Nimeni nu mai sta se gandeasca la ele odata ce trece ziua sau saptamana, pentru ca nu merita sa-ti irosesti energia. Se poate intampla oricui, mai ales ca multi injura asa din reflex. Nu e ok, dar asta e realitatea.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Sunt oameni și oameni, nu trebuie să pui nimic la suflet.
Trebuia doar sa ii spui " scuze" și atat.
Iar vocabularul sau reflecta educația primita.
În zilele acestea oamenii sunt mereu nervoși și se aprinde repede ( o mare parte dintre oameni).

| AdioTPU a răspuns:

Să uiți aceasta fază. Oamenii arunca cuvinte aiurea, jignitoare la nervi, nu judeca ce spun și de cele mai multe ori vorbește gura fără să fie conectata la creier, înțelegi tu.

| Fonk a răspuns:

Ala e prost ca foloseste cuvinte nepotrivite (zic eu), mai bine te injura. Alt coleg eu zis taci, ca cel mai probabil cel care o picat e mare utilizator de astfel de cuvinte (si nul suportă). Sfat: daca so enervat si tio zis aia e, nu ai ce face, ignora-l.

Întrebare: Ce înseamnă a fi poponar?
Serios ca nu stiu, numa stiu cai de rău, atât.

| netisandubestcosplay a răspuns:

Doveste ca nu esti si f*tei i gagica