| Adryannn a întrebat:

Salut, Ziceti-mi si mie o metode de imi albi dintii in scurt timptonguebig grin

6 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Cu senzodaine intr-o saptamana...

| dulkika a răspuns:

Spala-te pe dinti dupa fiecare masa si da si cu niste sare pe dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu apa de dinti si pasta de dinti in 2 saptamani o sa ii ai albi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi jmenule ia invata tu sa scrii mai intai si apoi sa te preocupe igiena dentara, fiindca daca as fi o fata si te-as auzi vorbind asa as lua-o la fuga! Iar ca sa-ti scot in evidenta ce trebuie sa corectezi nu se scrie "imi" ci "a-mi" baietel.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute