| Missyk a întrebat:

Salut,zilele asteam am cunoscut un super baiat.Imi place mult de el, doar ca el e mai mare decit mine cu 4 ani.Toti imi spun ca nu e normal sa fiu intr-o relatie cu el la o asa virsta, adica am 14 ani curind voi implini 15.
Va rog, sa ma ajutati vreau sa stiu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anitza2000 a răspuns:

E o diferenta destul de mare, sunt cazuri in zilele noastre. Daca tie iti place de el, puteti fi impreuna, dar totul e sa nu accepti anumite lucruri care nu vrei sa le faci in timpul relatiei doar pentru ca e mai mare si el zice ca asa e normal. Sunt anumite aspecte care trebuie tratate cu mare grija.

1 răspuns: