| Seby80 a întrebat:

Salutare, a venit dintr-un oras apropiat o fata, ca si varsta e asemenea mine (14 ani), este in vacanta aici la tara. Mie imi place foarte mult de ea si as vrea sa ma combin cu aceasta. Ce parere aveti, cum sa procedez, nu vreau sa par fraier, cum sa fac, ce pasi sa iau, adica, in ce moment sa o iau de mana, etc...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti place de o fata si-i spui asta pici de fraier? In fata cui?

| Seby80 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu pic de fraier in fata ei, sa ma creada prost, sa nu ma emotionez, adica, ce pasi trebuie sa fac, adica : 1. ... 2... etc.