| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Salutare. Acum un an mi-am cumparat un Samsung galaxy fit.La Abonament cu garantie detoate. Acum o luna am vrut sa-mi iau o pereche de casti pentru el, am ajuns in magazinul lor oficial si cand am introdus firul in jack nu imi arata ca am castile bagate si nici nu se aude prin casti, am incercat mai multe casti dar nimic.
Intrebare: Poate acoperi garantia aceasta reparatie?

5 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Nu exista obonament
este ori abonament ori OBAMAment
daca vrei sa nu mai stiu ce ca nu am citit ce ai scris intra pe lemonparty.org
daca pepene avion si veceu atunci tu mata buci sub pat

| BudăSpiritOfVengence explică (pentru Hash001):

Bai "smechere" sti ca omu mai greseste nu?

| Hash001 a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Scuze, a scris sclavul meu negru. E cam autist imi pare rau. Cat despre intrebare hmm. da il poti duce la garantie deoarece are 2 ani garantie din cate stiu eu.

| skin1993 a răspuns:

Daca nu tine de deteliorare(in principiu aspect)si nu l-ai aruncat in apa,foc,zapada,etc,si este in garantie, si ai factura(original sau copie)si tu esti titularul abonamentului, atunci da, du-te linistit, o sa il repare!

| BudăSpiritOfVengence explică (pentru skin1993):

Am o mica "zgaraietura" pe display dar nu afecteaza displayu, nu se simte la atingere, nu prea e vizibila. Deastea imi era.