| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Am auzit că dacă o sa fie razboi in Romania toti o sa fie obligati sa se ducă în armată, dar daca o sa fie doar in ucraina o sa mai fie obligatoriu?
Sau obligatoriu este pentru toti cei din Nato?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Momentan sant 400 posturi libere pentru cine vrea sa se bage. Daca e nevoie obligatoriu va ia politia si ii duce (cine nu vrea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai între 20-35 de ani?

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Eu fac 20 de abia in mai

| anonim_4396 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Mda. Nuj ce sa zic... Nu iti face griji ca poate nu o sa fie nevoie.

| omuletulofficial a răspuns:

Nu e nimeni dintre civili obligat sa mearga in armata, nu suntem in Lord of the rings happy