| Axel44 a întrebat:

Salutare. Am o problema cam naspa, sunt intro relatie cu o fata ea 17 eu 19 si la inceput i-am zis ca sunt la facultate dar de fapt nu sunt. Nu vreau sa o pierd, o iubesc foarte mult. Este totul pentru mine. Si ma tem cand va afla o sa se desparta de mine.(Da stiu o sa ziceti ca va trebui sa ii zic adevarul dar...alta solutie nu este. Bai o iubesc pe aceasta fata! Va rog sa ma ajutați.

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Îi spui adevărul, ce zici de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu o lua din prima tare, vei incerca sa ii spui mai incolo, dar cu usurelul. Te pot ajuta cu mai multe sfaturi; daca doresti sa te ajut, lasa un mesaj la acest raspuns. O dimineata frumoasa iti doresc, si felicitari pentru Iubirea ce i-o porti!

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Pai ce-ai facut ma nene ma laughing))))),ai mintit fata,ce sa faci acuma, ii zici adevarul iti ceri scuze ca ai mintit-o sau mai degraba ai ocolit adevarul, ii zici ca o iubesti, ca nu vrei s-o pierzi si ce mai vrei tu pe-acolo si te-ai scos, succes big grin

| Axel44 explică:

Salut.ma poți ajuta?