| Melii199 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare, am un prieten putin mai ciudat, de exemplu am stat cu el in parc si dintr-o data s-a suit pe bicicleta si a zis ca se duce acasa sa manance ( mai eram cu un prieten de a lui si prietena lui ).
A doua zi, I-am trimis mesaj cu " ce faci bai? " si mi-a raspuns " mie imi zici bai? happy" ( desii noi asa ne zicem mereu ).
Ce ar trebuii sa fac?
Sa il las in pace?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Il lasi in pace o perioada sa vezi cum se comporta.

| Sxx a răspuns:

Nu... din contra ar trebui sa vb mai mult cu el si sa vezi ce " intentii " are sa zic asa laughing
Poate l-a deranjat chestia cu "bai" dar daca spui ca asa va spuneati nu stiu ce sa cred.

.