| BaiatulTimid16 a întrebat:

Astăzi mai in gluma mai in serios le-am spus colegilor ca nu am avut primul sărut, ei au inceput sa râdă de mine si m-am simțit foarte prost, țin sa mentionez ca am 16 ani. Ce parere aveti, ar fi timpul sa îmi am si eu primul sărut?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fa ce vrei tu, nu te lua dupa altii, mai ales copii de 16 ani. E o chestie copilareasca. Au ras pentru ca au vazut ca-ti pasa, spune in gluma/cu incredere in tine chestii din astea, ca altfel ce rost are daca te simti prost dupa?

| Subsemnatul123 a răspuns:

Degeaba ne dam noi cu parerea daca nu esti in stare sa vorbesti c-o fata. Nici eu n-am avut si am 20 de ani. Am fost un ratat si acum suport consecintele. Daca ai ocazia, n-o rata.

| aDEeLAa a răspuns:

Nu.Sa te saruti cu cineva nu e ceva asa extraordinar... si e recomandat sa o faci cand simti si cu cine simti.

| TsunadeSama a răspuns:

Nu, nu ar fi timpul. Esti copil, de ce nu intelegi? E momentul sa te concentrezi pe cariera, pe vise, nu pe relatii.