| marina11 a întrebat:

Hei!
Azi la scoala doi colegi au inceput sa rada de mine si sa spuna ca am pampers cand eu aveam de fapt absorbant. M`am simtit foarte prost si am inceput sa plang.
M`am gandit sa-i zic doamnei diriginte si sa-i puna la punct.
Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nasolll.Fa si tu ceva sa nu se mai vada straight face si in legatura cu baietii, nu-i mai baga in seama.laughing)

| marina11 explică (pentru Aasdfghj):

Pai ce sa fac? Doar fusta n`am purtat ...am purtat colanti negri straight face... da ei imi studiaza atat de mult fundul incat se vede si prin colanti si prin tot laughing

| NoSens a răspuns (pentru marina11):

laughing))

| Aasdfghj a răspuns (pentru marina11):

Nu prea merge sa porti colanti. Se cam vede sincer. poarta blugi mai bine ca sa eviti chestiile astea.

| positivity a răspuns:

Bună.
Poţi să ai grijă ce vestimentaţie alegi când porţi absorbant, pentru a se evita încă o întâmplare de genul acesta.
Şi, da. I-ai putea spune dirigintei, pentru că nu trebuie să le permiţi să te jicnească. Ai şi tu o mândrie.
Multă baftă.

O zi bună.

| NoSens a răspuns:

Zii la diriga...

| mixxjim a răspuns:

Colantii sunt cea mai proasta alegere cand porti absorbant. se vede absorbantul ala chiar ca un pampers laughing ar trebui sa tii cont de situatia creata si sa nu mai dai ocazia si alta data. si daca-i spui dirigei o sa-ti spuna acelasi lucru happy daca chiar vrei sa porti colanti in acea perioada, pune macar o bluzita ceva mai lunga, sa acopere putin fundul. totusi o fustita nu cred c-ar fi ceva chiar asa de ingrozitor de purtat, numai sa ai grija sa nu poti fusta doar in acea perioada, ca o sa se observe la un moment dar si o sa fie prilej de distractie si asta. blugii sunt si ei buni happy daca nu vrem jigniri trebuie sa fim putin atenti sa nu dam ocazii pentru asa cevawinking