| Eu_8005 a întrebat:

Salutare care este cel mai preferat film al vostru?happybig grin

12 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Twilightlove struck

| Rukhsandra a răspuns:

Cel mai preferat zici? pai nu stiu am multe...
Poate A Walk to Remember... l-am vazut de 5 ori si am plans de fiecare data
Si precizez ca nu ma impresioneaza orice film pana la lacrimi...

| traficanta a răspuns:

If only si Twilight. Deci le iubesc pe amandoua so nu pot sa ma hotarasc happy

| Aiicha a răspuns:

Rush hour (1, 2) pur si simplu filmul asta imi da o stare de bine

| bOse a răspuns:

Preferat nu are grad de comparatie dragut-o.

Minority Report (2002)

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Misterul de pe ocean. :X

| rosto a răspuns:

BOse, nu ma pot abtine pentru ca vad ca ii corectezi pe altii. se scrie draguto, nu dragut-o.

| kindy => andra a răspuns:

Jumper!happy

| anusha a răspuns:

Salut, am mai multe filme preferate unul dintre ele ar fi: Zeus and Roxanne.

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Ginger snaps, scary movie 4, the groudge ( sunt numai filme de groaza)

| Eu_8005 explică:

Rukhsandra... da l-am privit si eu m-a impresionat tare...sad

| Gandhi a răspuns:

La vita e bella
Inchisoarea ingerilor
Strania poveste a lui Benjamin Button