| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, daca am visat ca eu cant ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Sunt mai multe variante:
1. Ai talent si il irosesti in vis.
2. Nu ai avut ce sa visezi.
3. Te gandesti prea mult la melodii
4. Vei deveni un SuperStar
5. A fost doar un simplu vis.
Pa, pa!

12 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa te axezi pe cantat in viata reala bafta.

| Roxana121 a răspuns:

Inseamna ca nai vocebig grin

| paul999 a răspuns (pentru Roxana121):

Adica? laughing) eu atata ca eu cant hip hop, si imi fac sperante sa ajung sus. oare de aia?laughing

| Roxana121 a răspuns (pentru paul999):

Dami un link cu o piesa care cinti tu, si iti spun ai sau nu voce, daca ai sanse sa ajungi departe. big grin

| paul999 a răspuns (pentru Roxana121):

Http://www.youtube.com/watch?v=TWQy8hw8Gfk

Eu sunt al2-lea adica inOx, in hip hop nu trebuie sa ai voce! :) ...trebuia flow, ritm, versuri etc :)

| paul999 a răspuns (pentru Roxana121):

Si am uitat sa-ti zic ca doar de 5 luni cant, si am 16 ani. deci mai am timp happy cred

| Roxana121 a răspuns (pentru paul999):

Trebuie sa ai si voce pentru Hip hop, ritm, versurile potrivite. Am vazut ca sunteti o trupa si aveti mult piese.Bravo

| zurick a răspuns:

Salut! Cred ca inseamna ca chiar iti doresti asta deci incearca si cere parerea mai multor persoane. Pupicilove struck

| LeMousiqe a răspuns:

Înseamnă că vei fi cinveva.

| Vans a răspuns:

Înseamnă că ai visat că tu cânţi.

| andreeamihele a răspuns:

Ai visat? Ahm..inseamna ca te-ai gandit sa incerci sau ti-a trecut prin minte ideea de a canta, sau iti place o melodie sau chiar cantat o melodie. Cand dormim subconstientul nostru lucreaza si face intr-un fel ca dorintele noastre sa se indeplineasca. Nu inseamna ca "nu ai voce".

| paul999 a răspuns:

Multumesc tuturor! nu am putut da funda tuturor desii as fi facut-o... imi pare rau, o zi buna tuturor multumesc pentru raspunsuri/incurajari/etc. happy