| vmalex21 a întrebat:

Salutare.Daca ar fi sa va faceti primul tatuaj(sau l-ati facut deja),in ce zona ati prefera sa il aveti, într-una care se poate acoperi sau într-una vizibilă?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pe mana și unul pe piept cu aripi de înger.

| siriusblack98 a răspuns:

Cu toate ca nu intentionez sa imi fac tatuaj, daca ar fi mi-as face intre zona umarului si cot. Sa il pot expune atunci cand simt nevoia dar sa-l pot acoperi atunci cand trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheia sol pe unul dintre degetele inelare, pe partea din față.

| VladAntonio a răspuns:

Eu mi-am tatuat pe scrot LUX nu de alta dar sunt un băiat finuț, și vreau sa știe fetele la ce se bagăwinking

| alexiapacifista a răspuns:

Eu am decis sa il fac într-o zonă destul de vizibilă, pe mâna, mai jos de încheietură.