| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Este la mine un loc de munca la benaza de papuci adica ceva de calcultor,scanez.
Eu fiind fara experienta m-as descurca?
Eu nu prea am umblat pe calculator ca nu am acasa,mai mult stau pe telefon, comenzi am dat de atatea ori pe telefon de adidasi, telefon sau ce aveam eu nevoie!
Daca am mai dat comenzi de acasa o sa mă ajute daca o sa fiu angajat la firmă?

7 răspunsuri:
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Desigur că te vei învața! big grin Nimeni nu s-a născut învățat, ține minte asta! Și eu sunt manipulant-marfă/depozit la o firmă de curierat și nu din prima zi am învățat. happy Treptat, treptat înveți meserie. Și experiența o faci. Nu văd de ce nu te-ai descurca. Știi că poți! Mult succes! Funda? big grin

| nyoentox2002 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Pai nu manipulant, dau comenzi, scanez, sterg papucii, ii verific

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru nyoentox2002):

Și ce ți se pare atât de greu în asta? happy

| nyoentox2002 explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Dar vreau sa imi arate!

| Anonimulantisocial17 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Logic ca iti arata apoi te lasa sa te descurici insa te obisnuiesti deoarece vei face acceiasi chestie in fiecare zi si te obisnuiesti

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Angajeazate acolo daca te descurci si iti place stai daca nu poti atunci pleci in alta parte. Orcum te obisnuiesti deoarece faci aceeasi chestie in fiecare zi.

| emilllyya a răspuns:

Le spui la interviu fix ce ne-ai spus si noua. Depinde si ce faci mai exact, insa nu cred ca faptul ca ai dat comanda de adidasi te va ajuta prea tare. Important este ca angajatorul sa stie la ce nivel esti, chiar daca nu e cel dorit de el. Si da, daca vei fi angajat atunci probabil ca ti se va explica, insa va trebui sa fii atent si sa retii.