| Giuliano24 a întrebat:

Salutare, este o urgenta, nu stiu cum s-a intamplat, dar am racit brusc... am folosit niste picaturi "Nostamine" sunt si de ochii si nazale. Si cred ca am pus o doza super mare in nas fara sa respect anumit interval orar... pe moment mi-a fost bine, dar acum pe seara mi s-au infundat narile complet, numai pot expira/inspira deloc nici fortat, ci foarte foarte greu, ce imi recomandati sa fac? Nu pot respira decat pe gura, nu pot dormi sad. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ndbn a răspuns:

Mergi la medic neapărat! Nu mai face abuz de niciun medicament!