| AdiyAdriann a întrebat:

Salutare. Nu stiu ce sa mai fac, sunt foarte pesimist, tot timpu ma gandesc numai la lucruri negative, ce-as putea patii etc. M-am saturat de asta laughing). Vreau sa nu mai fiu asa, tinand cont ca inainte nu eram chiar asa, eram optimist chiar, nu stiu thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti suferi de depresie dar consulta un psiholog/psihiatru pentru un diagnostic si pentru un tratament corect, pana atunci iesi in aer liber, mananca sanatos, dormi minim 9-10 ore pe noapte, bea minim 2 litri de apa, vizioneaza clipuri comice adica, faze comice pe youtube.
O zi buna

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Schimba ceva in viata ta iesi din monotonie. daca faci accelasi lucru in fiecare zi e si normal ca sa te gandesti la tot felul de chesti.