| anonim_4396 a întrebat:

Pot returna un produs cumparat daca nu mai am bonul?
Faza e ca mi-am cumparat o pereche de manusi pentru sac de box din Decathlon(Brasov), iar la nici 2 luni dupa folosire deja incepe sa se ia pielea de pe ele, as fi zis ca asta e dar sunt multe persoane care si-au cumparat la fel ca mine de la lupte si nu au patit ca mine, deci pot returna produsul, sa-mi iau banii inapoi sau sa mi-l schimbe cu altul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai garantie si nu ai nici bonul nu o sa le poti returna.

1 răspuns:
| 0reo a răspuns:

Nu prea cred, a trecut cam mult timp de la utilizare, si sunt deja uzate nu mai poate sa le vanda mai departe.
Dar, totusi du-te si incearca :].