| re1111 a întrebat:

Se apropie craciunul iar eu nu stiu ce sa-i cumpar iubitei mele. Ea isi doreste cartea "Fifty shades of grey-E. L. James". Costa undeva la 50 de lei. Problema e ca acea carte nu e tocmai ortodoxa, daca stiti de creau sa spun.E plina de erotism si alte chestii de genul. Eu nu prea as vrea sa i-o fac cadou. E ca si cum mi-ar cumpara ea mie reviste xxx. Da-ti-mi un sfat! Sa o cumpar sau nu?
Funda!

9 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut

Daca fata si-o doreste i-o iei.
Nu rezolvi nimic niciodata prin cenzura, doar prin rationament.
O poti comanda de aici, redusa de la 49 la 37 de lei si transport gratuit prin curier rapid.
Bafta
http://bit.ly/1vvMWhP

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o carte si la urma urmei ce daca are scene erotice? chiar asa de incuiati la minte sunteti?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti un ortodox adevarat doamne fereste sa i-o cumperi.O persoana open mind nici nu s-ar gandi la astfel de probleme, deoarece omul a evoluat in urma analizarii, compararii si asimilarii partilor bune din contradictiile prin care a trecut sau a avut parte.

| neutrino a răspuns:

Cumperi cadoul pentru tine sau pentru ea? Daca este pentru ea, atunci cumpara-i cartea.

| doreal a răspuns:

Lol, colega mea are 14 ani si a citit toate cele 3 volume laughing).

| NameHarris a răspuns:

De ce nu. Poate invata ceva de acolowinking

| Georgemy2 a răspuns:

Frate, serios? nu vrei sa-i cumperi o carte care probabil e de dragoste si contine pasaje erotice? Ii cumva o fetita de 10 ani si ti-e frica sa nu te intrebe ce inseamna cand intra tancu' in padure? laughing Cumparai cartea

| XDeDeX a răspuns:

Buna
pai daca ei ii place de ce nu pana la urma e iubita ta... bine depinde si varsta care o are... daca e trecuta de 17 18 ani da daca nu... mh mai bine altceva.

| Alle02 a răspuns:

DA,avand in vedere ca ei ii place!
Un cadou e un cadou, pana la urma, gestul conteaza dar bucuria e si mai mare cand stii deja ce vrea, si ea se va bucura!
Cumpara-i-o!