| sunt_fericita a întrebat:

Salutare... spuneti-mi va rog ce felicitare var placea sa primiti de ziua voastra de la persoana iubita? Va rog sami scriti si o felicitare, va rog muuuult! multumesc

Răspuns Câştigător
| meyryi a răspuns:

Buna.Nu cred ca trebuie sa fie neaparat o felicitare ci doar sa fii tu reala pentru ca acele cuvinte poate nu au nici un rost mai bine ii spui cat de mult il iubesti si va fi mai fericit.

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

"esti tot ce am mai scump.de cand ai aparut in viata mea sunt un alt om.iti multumesc k esti alaturi de mine mereu. daca n-ai fi tu as da gres in lupta cu viata.alaturi de tine sunt cel imi bogat si mai fericit om de pe pamant. te iubesc."