| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Aleexa. Vreau sa imi fac un piercing in limba ..Nu am mai facut asta niciodata. Cine are, este dureros? Vreau cat mai multe informatii... eu m-am informat dar nu cred ca este destul. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Music94 a răspuns:

Deci... pentru inceput trebuie sa te duci la un salon deoarece daca ti-l face cineva aiurea si iti inteapa vreo vena poti ramane fara gust. Dureros, da este in jur de 1 saptamana jumate maxim 2 vei avea limba umflata. Cand te duci sa ti`l faca sa te uiti atenta la ac sa nu cumva sa fie folosit ii zici sa iti scoata de fata cu tine unul care este sigilat pentru ca poti lua diferite boli. Cand il scoti o sa ti se para foarte aiurea si o sa vorbesti sasait dar asta pentru o perioada de timp. La inceput o sa-ti fie greu sa mananci si sa bei. Cam astea sunt riscurile si simptomele. happy Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar... la ce ți-o folosi acel "piercing", mă tot întreb (și-n limbă, Dumnezeule!)
Eu zic să stai cuminte si să renunti la gândul ăsta!