| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Aleexa. Vreau sa imi fac un piercing in limba. Cine are, este dureros? Vreau cat mai multe informatii... eu m-am informat dar nu cred ca este destul. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| RammsteinHH a răspuns:

Buna,
Depunde de caracterul fiecarui om.
Nu doare asa tare.
Dar e problema vreo 2 saptamani dupa aceea ca numai supa cu paiul poti manca.

3 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Vezi ca mai era un amarit pe la conversatii, care blestema ceasul in care a pus asa ceva deoarece s-a ales cu Hepatita C deci daca te maninca pielea spune si tu ce rugaciuni cunosti, inainte sa faci pasul poate ai bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si vrei sa il faci la Dragoste si sex?

| Cupidon27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era nevoie sa precizez ca vreau raspunsuri serioase?