| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare? Sunt așa de urat precum zic unii? O fată ieri mi-a stricat ziua și m-a făcut să mă simt prost plus ca sunt si timid asa de felul meu!
https://www.instagram.com/nyoentox2002/
Păi am iesit la ora 12 de la scoală, cu un coleg si 2 colege ne plimbam gen, am ajuns in parc la cinema si ghici de cine am dat, de o fostă colegă.Gen eram 2 baieti si 2 fete si am dat de fosta colega si i-au imbratisat pe colegii mei,s-au pupat,s-au imbratisat,si pe mine m-a jignit,mi-a zis uratule,ce negru esti,ea era si cu mama fetei pe care m-a jignit,m-a facut marocan!
Daca ati sti ce prost m-am simtit:
Puneti-va in locul meu:Sa fii tu cu cativa prieteni si sa ii imbratiseze,sa ii pupe si pe tine nu di pe deasupra sa te si jignească!

Eu credeam că m-am mai albit la față dar din păcatr crrd că m-am înșelat,ori are ceva cu mine!
Imi urasc foarte mult oamenii din orasul meu,nu prea am mai iesit din casă vara asta ca am cunosc mai toti pe porecla,mai toti au ceva cu mine,sunt mereu luat la misto,si cand merg in oras imi este frică să dau de cunoscuti,daca vad zone cu cunoscut incerc sa le evit,o sa imi spune-ti replica:Dar nu ii baga in seamă dar nu asa stau lucrurile ca cum ar veni cineva sa iti fure din casa si sa spui,, nu ii bag in seama" asa ar veni!
In orasul meu ma simt ca intr-o inchisoare!
Parca toti si-a format de mult de cand eram mic o imagine naspa si oricat m-as schimba tot degeaba, parcă și-a pus o etichetă pă mine.
Ma puteti intelege?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tunsoarea aia nu prea te prinde.

| nyoentox2002 explică (pentru darrio2007):

Parerea ta, asta e stilul meu, multe fete o zis ca le place parul meu!

| darrio2007 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Vezi, e chestie de eticheta de care spuneai. Si nu te stiu decat din pozele alea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, te putem înțelege. Dar tunde-te zero.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te putem intelege. Fiecare isi face o parere despre orice. Nu trebuie sa te superi din asta. Lumea spune multe. Poate sa iti zica orice. Candva poate o sa dai peste persoane care o sa iti zica ca nu poti sa faci aia sau aia. Asa ca depinde de tine daca o faci sau daca nu.
Esti ok ca orice alt om de pe Pamant happy

Zi faina sa ai!

| OldSoul a răspuns:

Arati chiar foarte ok.
Eu in locul tau as incerca sa fiu mai zambaret, mai expresiv.
Tu ai o fata cam inexpresiva, asta face oamenii sa te evite.

| Ineys a răspuns:

Ceva imi spune ca dramatizezi cam mult. Tare ma indoiesc de faptul ca apar oameni random pe strada si te fac urat. Prietenii/fostii colegi, etc se comporta asa cu tine ca i-ai ales prost - > e un pic si vina ta aici. Daca aia era cu masa si si-a permis sa te faca urat de fata cu ea, e clar ca erau amandoua niste taranci. Trebuia sa-i zici si tu ca masa-i urata, asa de fata cu ea.

Ce-i drept arati putin mai diferit. Esti si mai inchis la culoare si ai si o freza semi-afro asa. Nu prea pari a roman la prima vedere, dar asta e. Deocamdata esti mic si interactionezi cu copii prosti pe scurt. Cand o sa cresti mai mare vei interactiona cu oameni din cercuri diferite, mai dezghetati la minte care lasa rasismul in geamantan.

| nyoentox2002 explică (pentru Ineys):

Cum dracu da am frizura de african, africanii il au altfel, multi ai parul creț nu numai eu!

| Werrich a răspuns:

Ironic cum astea care spun "ce negru esti" au fantezii fierbinti si saliveaza cu gandul 10 africani cu bambusul mare.Sunt sigur ca duduia se joaca noaptea privind la Cabral, Mukinka si Denzel Washington.

| Werrich a răspuns:

Gandeste pozitiv: sper ca fatuca aia sa aiba covid-19 si sa iti infecteze colegii.

| alexalx1234 a răspuns:

Ai instagramul fostei tale colege? Sunt tare curios sa vad ce "fotomodel" infect mai e.

| nyoentox2002 explică (pentru alexalx1234):

Nyo Antonio mă gasesti pe Facebook si iti dau in pv poze cu ea!

| HelloImJosephine a răspuns:

Sincer vorbesc, esti super dragut. Ai trasaturi frumoase, si mie imi place parul tau. Daca ea e rasista n-ai ce-i face, nu o baga in seama. In America n-ar fi indraznit sa zica asa ceva.

| Anonim26100 a răspuns:

Sunt fata si sincer chiar mi se pare ca arati super bine nu stiu ce e ineregula cu acea fosta colega, probabil era o rasista infecta asa ca nu pune la suflet pentru ca arati super bine si misto, in legatura cu faza cu oamenii din orasul tau iti recomand sa incerci sa iti faci niste prieteni online sau cu cei care nu te cunosc, incearca sa fi mai increzator in tine(fara sa fi arogant) pentru ca asta va face oamenii sa te placa, hai sa iti dau un exemplu abia am intrat in a 9 a si am un coleg care e efectiv cea mai prietenoasa persoana si are super multi prieteni, baiatul nu arata cine stie ce dar caracterul lui e genial, asa ca in loc sa te ingriijorezi despre cum arati (mai ales ca arati foarte bine) eu zic sa te gandesti mai mult la cum ar trebui a te comporti cu oamenii ca sa te placa