| AlexandruIan a întrebat:

Sunt baiat si imi place de alt baiat..eu am 20 de ani,el ceva mai multi,inca nu ne cunoastem decat virtual,mie imi,, place de el"el poate vrea doar distractie... sfaturi?

5 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Clarifica situatia cu el intai.
Sa stii sigur ce asteptari, dorinte are.
Daca iti doresti sa fii cu el, te sustin cu toata inima. happy
Vorbiti, cunoaste-l mai bine.
Daca crezi ca e ceea ce-ti doresti, nimic sa nu te opreasca. Mai ales parerea altor oameni.

Iti plac serialele in general? Daca da, s-ar putea sa-ti placa Queer as folk. Il gasesti pe vplay. E genial. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti homo?

| ElenaSA a răspuns:

Pai vezi ce parere are de o eventuala relatie. Si mai poarta cu el discutii pentru a-l cunoaste.

| PsychologistT a răspuns:

Sa-l intrebi direct, ca sa clarificati lucrurile.

| AlexandruIan explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! Nu, nu sunt homo! Nu stiu de ce imi place de el.ce ma opreste cel mai tare este facptul ca acest lucru este pacat..si la asta ma gandesc.