| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de o saptamana(ea este clasa a 9 a si eu clasa a 10 a) iesim pe afara,ne plimbam mai vorbim prin mesaje,ea i-a zis unui prieten de al meu ca ma place, iar asta ne-a pus impreuna. Dar nu inteleg ceva: mereu ne pupam pe buze(adica niciun sarut...) Ce inseamna asta? Ca nu ma place?

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Nu inseamna neaparat ca nu te place, ci doar ca ii este frica, e timida si poate ca asteapta ca tu sa faci primul pas...Deci,ce mai astepti? Si daca nu vrei sa faci nici tu primul pas, incearca sa vorbesti cu ea despre asta. Funda?

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Păi, poate e prea timidă sau îi e frică virgulă că poate nu o să iasă cum trebuie.
Fă tu primul pas şi restul o să vină de la sine.
Baftă happy

Răspuns utilizator avertizat
| castraveteleLoim a răspuns:

Poate este doar timida si asteapta momentul potrivit. Asta nu inseamna ca nu te place.Asteapta si ai sa vezi happy

| LauraOfficial a răspuns:

Nu cred ca asta e motivul adica ca nu te place. Eu cred ca ea e genul de fata care asteapta ca baiatul sa fac primul pas. Sarut-o tu!