| QuitQusifor a întrebat:

Salutare straight face Sunt speriat de o saptamana incep sa visez un barbat fara urechi cu o pictura ciudata pe fata cu alb si negru si mi spune ca ma urmarit de mult :-ss si incerce sa ma omoare nu mai suport sa tot il visez angry si el face,, jocul". mi-a dat cu o bata de fier in mana si m`am terzit pe loc fix cand a facut contact bata cu incheietura mainii mele si simteam o durere de fiecare cand o miscam. intr-o seara eram in pat ma lua somnu, si am vazut in coltul camerei o silueta lui :-ss ce credeti ca insemna? cine dracu este? si ce vrea de la eu? :-ss

13 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Mai bine ai consulta un pshiholog. Noi nu suntem in masura sa iti oferim sfaturi pentru ca nu avem experienta.

| Change a răspuns:

SE mai intampla.Crede-ma nu inseamna nimic.Noi oamenii strangem informatii pe care nici macar nu suntem constienti ca le avem.MI s-a intamplat si mie sa ma doara a doua zi exact in locul in care m-am lovit in vis(dar asta este doar o reactie a organismului,cred eu, un fel de reactie falsa, mai degraba ca un reflex).

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Ciudat. Sunt 2 variante...ori ai vazut atunci vreun film horror,iar acum subconstientul tau iti provoaca probleme,ceea ce nu ar fi grav ca poti sa iti aplici singur o terapie, gen "nu cred in existenta ta si totul e in subconstientul meu", ca pana la urma de la el ar porni totul. Sau varianta 2 : Un spirit nu te lasa in pace,iar asta e oarecum grav.Ori incearca sa iti transmita ceva, ori vrea ca tu sa nu ii incalci teritoriul pe care el acum il detine, dar clar cecva e.
Si ar trebui sa ai mai multa credinta in D-zeu...pentru ca daca spiritele exista,clar si D-zeu exista si ai sa reusesti sa scapi dupa un timp... ar fi bine sa iei niste tamaie, sa ii dai foc si sa te duci cu fumul in toate colturile camerei/casei, depinde unde ti se intampla toate astea. Suna a paranoia, dar e pe bune si nu e de glumit. Multa bafta!

| *~naty~* a răspuns:

Poate fi cineva care vrea sa ti faca rau si u visezi deastea...seara inainte sa te culgi roaga-te

| *~naty~* a răspuns:

Sarputea sa fie si imaginatia ta sau e vreun semn

| ch0c0latemix a răspuns:

Eu zis ca iti faci rugaciunile inainte de culcare...:-ss

| QuitQusifor explică:

Nu.:o nu consum...le-am spus si m`au luat in glm laughing thinking

| elll a răspuns:

Du-te la un preot

| Alex0795 a răspuns:

Spune-le parintilor.m-ai speriat si pe mine. Eu cand eram mica visam mereu ca cineva vrea sa ma omore iar eu nu puteam sa fac nimic. Dupa o perioada nu am mai avut vise de genul asta. Tine-ne la curent cu ce se mai intamplabig grin

| sunnyway a răspuns:

Cu siguranta se intampla chestiile astea? Ar trebui sa discuti cum parintii tai, ei vor rezolva totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot unu de asta in casa, dar e negru de tot. Stii ca s-ar putea sa fie un om din alt Univers, paralel. Puteti da cu stupizi.

| faster1995 a răspuns:

Ai face bine sa le spui parintilor tai. e cam ciudat totusi, consumi ceva substante? sau poate e un spirit ratacit...

| faster1995 a răspuns:

Frate eu cred ca e doar in imaginatia ta. nu stiu de la un film de groaza. incearca sa nu te mai gandesti asa mult la asta. si in cateva zile ai sa uiti/ tinene-la curent