| Fcdb_Bogdan_2002 a întrebat:

Am câteva întrebări pentru voi:Ce exerciții trebuie sa fac pentru ca abdomenul meu sa fie mai facut si ca patratelele sa fie mai accentuate?, si ce alimente trebuie sa consum (proteine)?

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

E bine sa faci exercitii pentru tot corpul nu doar pentru abdomen. Sunt clipuri pe youtube, cel mai bun cred ca e ala cu 8minute abs. Trebuie sa ai procentajul de grasime in corp destul de mic sa se vada patratele bine deci fa si ceva sport pe langa exercitii (alergat, bicicleta, fotbal). Proteine: ton, pui, soia, linte, fasole, carne slaba de vita...

| Fcdb_Bogdan_2002 explică:

Trebuie făcut in fiecare zi?(aceste exerciții:abdomene, flotărietc.)