| SpeakTeam a întrebat:

Salutare TPU am descarcat de curand GTA-San Andreas.rar si nu stiu sa-l instalez pentru a ma juca ce trebuie sa fac! dau FUNDITA

PS: Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Etiene a răspuns:

Whatfuckyou-what is that for?

| SpeakTeam explică (pentru Etiene):

Romana laughing)

| Etiene a răspuns (pentru SpeakTeam):

Nu s-au prins admin, dar sper sa-ti modifici numele pentru ca poti fi suspendat pentru acesta.Si nu as vrea sa te,, ajut,, eu.

| Etiene a răspuns:

Ok

| Ionutzu0077 a răspuns:

Ma in primul rand dezarhiveaza apoi instaleaza gta (setup s.n. programul) apoi dupa ce il instalezi ai nevoie de o imagine cu care sa poti juca jocul daca vrei imaginea lasa-mi in privat mesaj si vb... te ajut Pa!